Logo AUGUST

Regeneracja tarcz hamulca elektromagnetycznego

Nasza firma zajmuje się naprawą i regeneracją wszelkiego rodzaju tarcz hamulcowych pracujących na sucho (bez oleju). Jedną z propozycji jest regeneracja tarcz ciernych hamulców elektromagnetycznych m.in. :

  • tarcze HZg
  • tarcze Hg
  • tarcze HZYg
  • tarcze HYg

Regenerujemy tarcze w rozmiarze od 90 [mm] do 250 [mm] oraz niezależnie od jej rodzaju. 
Produkujemy tarcze od podstaw wraz z produkcją tarczy pod specjalne zamówienia.

Tarcza hamulcowa

 W przypadku braku możliwości regeneracji ze względu na zbyt wysoki stopień zużycia tarczy - możemy odtworzyć produkt na nowo.
W ofercie posiadamy różnego rodzaju płytki hamulcowe do wszystkich typów urządzeń i maszyn budowlanych, przemysłowych i dostawczych. W uzasadnionych przypadkach jesteśmy w stanie wyprodukować model klocka hamulcowego lub tarczy, którego nie posiadamy w ofercie, a jest trudno dostępny na rynku lub zakup nowych części jest nie opłacalny.

regeneracja szczęk hamulcowych

Regeneracja szczęk hamulcowych

Wykonujemy regenerację szczęk hamulcowych do szerokiej gamy pojazdów, m.in do koparek, aut dostawczych i ciężarowych czy do maszyn przemysłowych. Regenerujemy szczęki hamulcowe o wymiarach okładziny: 

  • szerokość od 10 do 100 [mm]
  • grubość od 2 do 10 [mm]

Szerokość i grubość okładziny oraz sposób montażu czy wykorzystane elementy zostaje ustalony z klientem oraz według specyfikacji zastosowania hamulca w urządzeniu. Stosujemy wysokiej jakości produkty, by zapewnić poprawne działanie zregenerowanych szczęk hamulcowych nawet w trudnych warunkach.

Regeneracja elementów hamujących

Nasza firma oprócz produkcji klocków hamulcowych oraz regeneracji typowych części eksploatacyjnych układu hamulcowych,  jakim są szczęki hamulcowe czy tarcze cierne hamulca elektromagnetycznego, zajmuje się regeneracją wszelkiego rodzaju niestandardowych elementów układów hamulcowych i hamujących.
W przypadku niedopasowania zapytania do naszej standardowej oferty, prosimy o kontakt w sprawie indywidualnej wyceny regeneracji elementu.

Regeneracja elementów hamujących

Galeria

Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych zrealizowanych regeneracji szczęk hamulcowych oraz innych elementów hamujących.